-11%

IKEA DVALA(105.496.64), наволочка, сіро-зелений
347 ₴
308,83 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.496.64
Відправка з 11 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виготовлено зі 100% бавовни – натурального та міцного матеріалу, який стає м’якшим із кожним пранням.
Бавовна – це м’який натуральний матеріал, який дихає, вбирає вологу та приємний на дотик.
Бавовна – м’яка тканина, яку можна прати в пральній машині.
Кількість ниток: 152
Кількість ниток – це кількість ниток, використаних на квадратний дюйм тканини. Чим вище число, тим щільніша тканина.
100% бавовна
Машинне прання, макс. 60°C, нормальний процес.
Ні відбілювач.
Сушити в пральній машині, нормальна температура (макс. 80°C).
Праска, макс. 200°C.
Не піддавати хімчистці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Візерунок | Суцільний колір |
| Довжина | 50 см |
| Колір | сірий, зелений |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Кількість наволочок | 1 шт |
| Кількість ниток | 152/дюйм2 |
| Матеріал | Бавовняна пома |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 308,83 ₴


