
IKEA TVERSTED(005.608.07), килимок з коротким ворсом, бежевий
4 351 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.608.07
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Цей берберський килим є сучасним і позачасовим, з нейтральними тонами, які відповідають будь-якій палітрі кольорів у вашому домі. За килимом легко доглядати, і ви в нього закохаєтесь.
Візерунки та кольори є легко поєднувати з різними стилями.
Довговічний і стійкий до плям, оскільки килим виготовлений із синтетичних волокон. Матеріал не відчувається, і за ним дуже легко доглядати.
Товстий фліс поглинає звук і забезпечує м’яку поверхню для ходьби.
Ідеальна форма біля ліжка, щоранку тепло зустрічатиме ваші ніжки.
Використовуйте протиковзку підкладку STOPP FILT для вашої безпеки та комфорту.
Для цього килима потрібна 1 протиковзаюча підкладка STOPP FILT (165х235 см). За потреби можна обрізати або скласти.
50% поліестер (100% перероблений), 50% поліпропілен
синтетичний каучук, вініловий каучук
Не прати
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Не прасувати.
Не хімчистити.
Пилососіть і виверніть регулярно очищайте килим .
Сухі плями слід швидко видаляти, протираючи забруднену ділянку всередину.
Не витирайте мокру пляму. Використовуйте паперові рушники, які вбирають вологу, і тканини з м’яким миючим засобом.
За необхідності рекомендується професійне чищення килимів.
Прибираючи килим пилососом, завжди використовуйте стандартну подушечку для підлоги, а не обертову.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунок | Інший |
| Довжина | 150 см |
| Довжина волосся | 14 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Поверхня | 1.220 м2 |
| Тип | Низький фліс |
| Товщина | 16 мм |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 80 см |
| Основні | |
| Матеріал | Синтетичні волокна |
- Ціна: 4 351 ₴




