
IKEA STENTICKA(605.371.83), міська, рожевий
866 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.371.83
Відправка з 11 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поставте велику сервірувальну миску STENTICK на стіл і дозвольте всім гостям поділитися їжею. Ви також можете залишити його як декоративний елемент або наповнити різнокольоровими фруктами?
Ця сервірувальна миска ідеально підходить для великого салату або інших страв, які підходять для спільної їжі за столом.
Красивий і стриманий дизайн дозволяє розмістити миску як декоративний елемент на стіл.
вироби з каменю, кольорова глазур
Можна використовувати мікрохвильову піч
Можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 6 см |
| Діаметр | 30 см |
| Матеріал | Керамічні |
| Властивості | Можна мити в посудомийній машині, чаша |
| Тип | Сервірувальна миска |
Інформація для замовлення
- Ціна: 866 ₴





