
IKEA KORALLBUSKE(305.490.45), наволочка, бежевий білий/смугастий
521 ₴
- Під замовлення
- Код: 305.490.45
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Чохол на подушку KORALLBUSKE у незмінних бежевих/антрацитових/білих смугах. Візерунок частково витканий із переробленої пряжі. Суміш бавовни та джуту надає поверхні трохи шорсткості, надаючи їй унікальний вигляд.
Ця наволочка виготовлена частково з переробленої бавовни, яка вже була пофарбована в різні кольори. Оскільки сировину вже оброблено, нам не потрібно її знову фарбувати.
Виготовлено з джуту та бавовни - міцних і довговічних матеріалів.
Пофарбована пряжа бавовна зберігає яскравість кольорів навіть після багатьох прань.
Прихована блискавка дозволяє легко знімати чохол.
Підходить для внутрішніх подушок 50x50 см.
70% бавовна (мін. 50% перероблений), 30% джут
Машинне прання, макс. 40°C, нормальний процес.
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Праска, макс. 150°C.
Не піддавати хімчистці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Наволочка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Довжина | 50 см |
| Матеріал | Бавовна |
| Форма | Майдан |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 521 ₴



