
IKEA IDANÄS(105.141.55), письмовий стіл, білий
30 979 ₴
27 571,31 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.141.55
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Серія IDANÄS поєднує позачасовий дизайн із сучасною функціональністю. Цей зручний стіл ідеально підходить для роботи вдома, а достатній і гнучкий відсік із системою прокладки кабелів допоможе вам бути організованим.
Ідеальний сам по собі або в поєднанні з іншими меблями серії IDANÄS, залежно від вашого простору та потреб.
Стійкий, міцний і функціональний стіл з великою кількістю місця для різноманітних робочих матеріалів, які ви хочете мати під рукою, таких як папки, документи та інше офісне обладнання.
Верхня внутрішня шухляда перекидається і можна розташувати на різній висоті, щоб розмістити принтер або зберігати дрібні предмети.
Традиційний стиль у поєднанні з сучасними елементами, такими як фасади, що відкриваються кнопкою.
Вбудоване сховище для кабелів - кабелі та розетки легко та швидко доступні, але приховані та невидимі
Деталі на краях стільниці та фасадах підкреслюють традиційний вигляд.
З бездротовим зарядним пристроєм SJÖMÄRKE ваша технологія стає непомітною, оскільки встановлений зарядний пристрій приховано - наприклад , під столом або полицею. Працює з усіма матеріалами, крім металу.
Ви можете додати аксесуари, щоб упорядкувати речі в ящики IKEA, наприклад із серій RAGGISAR, KUGGIS і GRÅSIDAN.
ДСП, меламінова фольга, акрилова фарба, меламінова фольга, акрилова фарба, пластикова окантовка, акрилова фарба
ДСП, Акрилова фарба, Меламінова плівка, Пластикова окантовка, Паперова окантовка
ДСП, меламінова фольга, акрилова фарба, меламінова фольга, акрилова фарба, крайовий пластик, папір окантовка
ДСП, меламінова фольга , Меламінова фольга, Пластикова окантовка, Паперова окантовка
Масив дерева, акрилова фарба
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 72 кг |
| Висота | 75 см |
| Висота під меблями | 65 см |
| Властивості | З ящиком, з полицею |
| Глибина | 70 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 152 см |
- Ціна: 27 571,31 ₴







