
IKEA IDANÄS(004.878.31), стелаж, темно-коричневі плями
24 091 ₴
21 440,99 ₴
- Під замовлення
- Код: 004.878.31
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Серія IDANÄS поєднує позачасовий дизайн із сучасною функціональністю. Відкриті полиці забезпечують багато місця для зберігання та прикрас. Традиційні деталі створюють відчуття майстерності.
Збірка швидка та проста завдяки використанню клинових шпильок які фіксуються в попередньо просвердлених отворах.
Створіть злагоджений дім, поєднавши цю книжкову шафу з іншими меблями серії IDANÄS.
Регульовані полиці допоможуть вам організувати простір відповідно до ваших потреб.
Регульовані ніжки дозволяють компенсувати будь-які нерівності підлозі.
Щоб уникнути нещасних випадків через перекидання, меблі повинні бути прикріплені до стіни за допомогою кріплення, що додається.
ДВП та стільниковий наповнювач (100% перероблений папір), буковий шпон, морилка, прозорий акриловий лак, паперова фольга, буковий шпон, морилка, прозорий акриловий лак, папір
ДСП, буковий шпон, морилка, прозорий акриловий лак, буковий шпон, морилка, прозорий акриловий лак, папір
ДСП, буковий шпон, морилка, прозорий акриловий лак, паперова фольга, буковий шпон, морилка, прозорий акриловий лак, прозорий акриловий лак, папір
ДСП, Буковий шпон, Морилка, Прозорий акриловий лак, Паперова фольга, Буковий шпон, Морилка, Прозорий акриловий лак, Папір
тверда деревина, клей, морилка, прозорий акриловий лак
Нижня рама:ДВП, буковий шпон, морилка, прозорий акриловий лак, Паперова фольга, папір
Задня панель:ДВП, Паперова фольга
Протріть вологою тканиною.
Протирайте сухою ганчіркою.
Регулярно перевіряйте, чи всі монтажні з’єднання належним чином затягнуті, і за потреби підтягніть їх знову.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 211 см |
| Властивості | З полицями, З ніжками |
| Відстань між полицями | 35 см |
| Глибина | 39 см |
| Двері | Немає дверей |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Зола |
| Навантаження на полицю | 20 кг |
| Плінтус, вис | 22 см |
- Ціна: 21 440,99 ₴





