
IKEA ANKARSPEL(604.943.53), настінний світильник стаціонарний монтаж, олов'яний ефект
2 238 ₴
1 991,82 ₴
- Під замовлення
- Код: 604.943.53
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Насолоджуйтеся спільною темою у вашому домі з незмінними традиційними лампами ANKARSPEL. Матова поверхня виглядає як жерсть, дроти обплетені тканиною, а кронштейни та головки ламп легко направляти.
Ви можете легко спрямувати світло туди, куди хочете, оскільки кронштейн лампи та абажур можна регулювати.
Забезпечує сфокусоване світло, ідеальне для читання.
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує біло-опалову світлодіодну лампу E27.
Гвинти для настінного кріплення не входять.
Може знадобитися спеціальне поводження з відходами. Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до місцевих органів влади.
алюміній, акрилове покриття
Протріть сухою тканиною.
Очистіть м’якою тканиною змоченою у воді.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 33 см |
| Властивості | Регульована голова/рука |
| Діаметр настінних кріплень | 12 см |
| Діаметр плафона | 20 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Макс. | 16 ватів |
| Тип | Спрямоване освітлення |
- Ціна: 1 991,82 ₴




