
IKEA STRIMMIG(105.056.36), міська, сірий керамічний посуд
1 220 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.056.36
Відправка з 10 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ідея STRIMMIG полягає в тому, щоб використовувати всю серію для сервірування столу або комбінувати її елементи з іншою порцеляною. Сучасні, стильні деталі в поєднанні з ефектом ручної роботи пропонують багато можливостей.
Виперіть виріб перед використанням після використання вперше.
керамічний посуд, глазур
Можна використовувати мікрохвильову піч
Можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 0.6 л |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 7 см |
| Властивості | Можна мити в посудомийній машині, чаша |
| Діаметр | 15 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Матеріал | Керамічні |
| Тип | Миска для їжі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴
