
IKEA NICKEBO(005.377.13), двері, Матовий антрацит
5 030 ₴
4 476,70 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.377.13
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Фронтальні панелі NICKEBO з матовою чорною поверхнею створюють стильний і сучасний вигляд. Простий дизайн, якому ви можете надати власний характер. Виготовлено з переробленої деревини з фольгою, переважно з переробленого пластику.
Скромний і простий дизайн полегшує щоб налаштувати та персоналізувати за допомогою ручок, ручок, стільниці та інших деталей, які підкреслять ваш стиль.
Виготовлений із переробленої деревини, покритий плівкою, виготовленою переважно з перероблений пластик.
Дверцята можна встановити з правого або лівого боку.
Безкоштовно Гарантія 25 років. Умови гарантії див. у брошурі.
Доповніть петлями UTRUSTA 110° із вбудованими петлями -вхідна заслінка для кухні, 2 шт., продаються окремо.
У комплекті 3 петлі.
Можна доповнити панелями FÖRBÄTTRA, плінтусами антрацитового кольору та декоративними планками.
Доповнити ручкою або ручкою.
Відповідає кухонній серії METOD.
Потрібно багато любові та турботи, щоб видалити плями та відбитки пальців з красивої матової поверхні.
ДСП
Фронтальний елемент/ Задній елемент:Пластикова фольга (мін. 90% перероблено)
Кант із пластиком (мінімум 50% перероблено)
Протріть сухою тканиною.
За потреби протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому мийному засобі або милі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.6 кг |
| Висота | 139.7 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Тарілка |
| Система, вис | 140.0 см |
| Система, шир | 40.0 см |
| Тип | Двері |
| Товщина | 1.6 см |
| Ширина | 39.7 см |
- Ціна: 4 476,70 ₴





