
IKEA HÅRSLINGA(905.564.91), торшер, чорний
1 735 ₴
1 544,15 ₴
- Під замовлення
- Код: 905.564.91
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Щойно ви доповните цей простий і акуратний торшер декоративною лампочкою за вашим вибором, ви насолоджуватиметеся приємним освітленням, яке можна обертати та переміщати за потреби, щоб спрямовувати освітлюйте, куди хочете.
Легко направити світло, куди потрібно, оскільки лампочка тримач обертається та рухається вгору та вниз на стрижні.
Поєднайте лампу з декоративною лампочкою, щоб створити затишну атмосферу.
Лампочка продається окремо. Ми рекомендуємо використовувати одну з наших декоративних світлодіодних ламп E27.
Сталь, порошкове покриття
Поліпропіленовий пластик (мінімум 20% переробленого)
Фарба для полікарбонату
Протріть сухою тканиною
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 153 см |
| Довжина | 42 см |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Країна-виробник | Польща |
| Макс. | 16 ватів |
| Тип | Підсвічування настрою |
| Ширина | 21 см |
- Ціна: 1 544,15 ₴




