-11%

IKEA VIDEPLATTMAL(605.654.87), наволочка, світло-бежевий
175 ₴
155,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.654.87
Відправка з 11 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чиста бавовна, м’яка та приємна на дотик.
Щільна постільна білизна з якісної пряжі винятково м'яка і довговічна.
100% бавовна
Машинне прання, макс. 60°C, нормальний процес.
Не відбілювати.
Сушити в пральній машині, нормальна температура (макс. 80°C).
Прасувати макс. 200°C.
Не піддавайте хімчистці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Візерунок | Суцільний колір |
| Довжина | 40 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість наволочок | 1 штук |
| Кількість ниток | 152/дюйм2 |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155,75 ₴


