-11%

IKEA ÅKERBÄR(904.976.99), Кришка для горщика, всередині/зовні/оцинковані
140 ₴
124,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 904.976.99
Відправка з 11 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для тих, хто любить стиль кантрі з невеликою часткою ретро. За допомогою горщиків ÅKERBÄR різних розмірів ви можете наповнити свій дім рослинами, квітами та травами, щоб створити вдома власний сад.
Горщик оцинкований для захисту від іржі.
Займає мало місця для зберігання, оскільки кілька каструль можна покласти одна на одну.
Доступні в різних розмірах – вільно комбінуйте, щоб створити власний домашній сад.
Ви можна використовувати всередині та на вулиці.
Оцинкована сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 12 см |
| Внутрішній діаметр. | 13 см |
| Діаметр горщика | 12 см |
| Зовнішній діаметр | 14 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Метал |
| Підходить для | Для внутрішнього та зовнішнього використання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124,60 ₴





