
IKEA DUVSKÄR(905.157.59), садовий стіл, чорний синій/евкаліпт
8 411 ₴
- Під замовлення
- Код: 905.157.59
Відправка з 11 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Займає мало місця, оскільки стіл можна скласти.
Евкаліпт — це міцна листяна деревина, яка підходить для використання на вулиці, оскільки вона компактна та має природний високий вміст олії, що допомагає захистити від погоди та вітру, висихання та цвілі.
Рекомендується лише для зовнішнього використання.
Для повторного фарбування меблів використовуйте морилку VÅRDA для використання на вулиці.
Вгорі:
Твердий евкаліпт, акрилова морилка
Нижня рамка:
сталь, сталь, поліефірне порошкове покриття
Затискач/рукав/основа:
поліамідний пластик
Кронштейн/ Механізм складання/ NOTRANS:
Сталь, поліефірне порошкове покриття
Фіксуюча прокладка/ручка/з’єднувач:
зміцнений поліамідний пластик
Подушка:
Пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 74 см |
| Довжина | 76 см |
| Кількість місць | До 2 місць |
| Підходить для | Ззовні |
| Властивості | Складні |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 63 см |
| Основні | |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 411 ₴
