
IKEA FALUDDEN(605.635.01), м'який каркас ліжка, сірий
13 530 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.635.01
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Зручно брати з собою додому, оскільки весь каркас ліжка, включно з решітчастим дном, надійно упаковано в 1 плоску упаковку.
Простий і універсальний дизайн чудово гармонує з іншими меблями для спальні та чудово вписується в будь-яку сучасну спальню.
М’яке м’яке узголів’я, на яке можна спертися під час читання або перегляду телевізора в ліжку.
Під каркасом ліжка ви можете зручно пилососити, щоб підтримувати чистоту.
Під ліжком є багато місця для зберігання — ідеально підходить для зберігання запасних ковдр і подушок.
ДВП, масив дерева
Ламінована деревина
Поліпропіленовий пластик
сталь
100% змішаних волокон (100% перероблених, мін. 52% бавовна, мін. 40% поліестер)
Макс. прання в машині. 40°C, нормальний процес.
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Праска, макс. 150°C.
Не піддавати хімчистці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота верху | 86 см |
| Вільне місце під ліжком | 15 см |
| Довжина | 208 см |
| Довжина матраца | 200 см |
| Матеріал | М'який |
| Властивості | Чохол, який миється, Голова ліжка |
| Ширина | 148 см |
| Ширина матраца | 140 см |
- Ціна: 13 530 ₴
