
IKEA KOMPLEMENT(905.091.93), ящик, темно-сірий
2 255 ₴
2 006,95 ₴
- Під замовлення
- Код: 905.091.93
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ідеально підходить для складеного одягу чи аксесуарів, він надає гардеробу PAX чистий мінімалістичний вигляд. Укомплектуйте коробками KOMPLEMENT — і не витрачайте час на пошук відповідних шкарпеток.
Безкоштовно на 10 років гарантія. Будь ласка, зверніться до умов гарантії в брошурі.
Вбудований амортизатор дозволяє закривати його повільно, тихо та обережно.
Коробки KOPLEMENT ідеально поміщаються в цю шухляду та допомагають упорядковувати шкарпетки, шарфи та інші дрібні речі, не займаючи багато місця.
Ящик вміщує приблизно 18 пар складених штанів або 30 футболок.
Доступні різної ширини та глибини.
Можна доповнити килимком для ящиків KOMPLEMENT, щоб захистити ваші речі та зберегти їх у порядку.
Підходить лише для корпусу шафи PAX 100x58 см, точні розміри продукту можна знайти в розділі «Розміри продукту».
Направляючі ящиків включені.
ДСП , Паперова фольга, Пластиковий край
ДВП, акрилова фарба
Протріть тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Ящики |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16.0 см |
| Властивості | М'яке закривання |
| Глибина | 56.9 см |
| Корпус, глиб | 58 см |
| Корпус, шир | 100 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 92.8 см |
| Ширина ящика (всередині) | 90.1 см |
- Ціна: 2 006,95 ₴



