
IKEA SKRIFTSPRÅK(505.449.09), килимок з коротким ворсом, медово-коричневий/блакитний
6 056 ₴
- Під замовлення
- Код: 505.449.09
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Килим SKRIFTSPRÅK зі сміливими прямокутними формами землистих тонів і м’якою поверхнею під ногами створить у вашій кімнаті відчуття розкоші. Товстий килим, який ефективно гасить звуки та створює відчуття спокою.
Великий килим, який гасить звуки і створює відчуття затишку.
Низький ворс м'яко драпірується під ногами.
Килим виготовлено із синтетичних волокон, що робить його міцним, стійким до плям і простим у догляді.
Землясті тони додають елегантності та розкоші будь-якій кімнаті.
Килим з машинним тюфтингом.
Килим підходить для 2-місного дивана, а також інших розмірів залежно від як його буде покладено.
Для цього килима потрібна 1 протиковзка підкладка STOPP FILT (165x235 см). За потреби можна обрізати або скласти.
100% поліестер (100% перероблений)
синтетичний каучук
Провітрювання та пилосос позбудеться запаху нового килима.
Не прати
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Не прасувати.
Робити не хімчистка .
Регулярно очищайте килим пилососом, струшуйте та повертайте.
Сухі плями слід швидко видаляється, протираючи забруднену ділянку всередині.
Не витирайте вологі плями. Використовуйте паперові рушники, які вбирають вологу, і тканини з м’яким миючим засобом.
За необхідності рекомендується професійне чищення килимів.
Прибираючи килим пилососом, завжди використовуйте стандартну подушечку для підлоги, а не обертову.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.2 кг |
| Грамаж | 2495 г/м2 |
| Довжина | 195 см |
| Матеріал | Синтетичні волокна |
| Поверхня | 2.60 м2 |
| Товщина | 16 мм |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | коричневий, блакитний, жовтий |
| Ширина | 133 см |
- Ціна: 6 056 ₴




