
IKEA TALTRAST(805.663.39), іграшки для пісочниці 6 шт., синій/зелений
541 ₴
- Під замовлення
- Код: 805.663.39
Відправка з 11 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей набір містить інструменти, необхідні вашому маленькому будівельнику для створення (і руйнування) уявних замків і веж у пісочниці або на пляжі. Усе це виготовлено з міцного пластику та зібрано в практичну сітку.
Пам’ятайте, що іграшки потрібно зберігати в пакет із комплектом, щоб не шукати їх перед наступною грою в пісочниці чи на пляжі.
Рекомендовано для дітей старше 1 року.
Поліпропіленовий пластик
Сумка
Не прати
Не відбілюйте.
Не сушіть у пральній машині.
Зробіть не прасувати.
Не піддавати хімчистці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 0.31 кг |
| Ваги. | 0.32 кг |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 31 см |
| Ємність | 16.4 л |
| Ширина | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 541 ₴
