
IKEA JÄTTEVALLMO(105.497.01), Простирадло на гумці, жовтий/білий
703 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.497.01
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Це обтягнуте простирадло з класичним делікатним візерунком пейслі виготовлене із суміші бавовни та віскози. Тканина має легкий блиск, м’яка та допомагає підтримувати рівномірну температуру протягом ночі.
Бавовна а суміш віскози дає м’який шовковистий матеріал. Бавовна дихає і вбирає вологу, а віскоза - виготовляється з деревної целюлози, гладка і має легкий блиск.
Віскоза виготовляється з деревної целюлози і має гладку поверхню. що він прохолодний і м’який на дотик.
Підходить для матраців товщиною до 26 см, оскільки простирадло має еластичну стрічку по всій довжині.
Кількість гілок: 152
Количество ниток означає кількість ниток, використаних на квадратний дюйм тканини. Чим більше число, тим щільніша тканина.
80% бавовна, 20% віскоза/віскоза
p>Машинне прання, макс. 60°C, нормальний процес.
Не відбілювати.
Сушити в пральній машині, нормальна температура (макс. 80°C).
Праска, макс. 200°C.
Не піддавати хімчистці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 кг |
| Візерунок | Пейслі |
| Довжина | 200 см |
| Кількість ниток | 152/дюйм2 |
| Максимальна товщина матраца | 26 см |
| Матеріал | Бавовна / віскоза |
| Властивості | З гумкою |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 703 ₴
