
IKEA KALLAX(304.955.99), опорний каркас, чорний
1 215 ₴
1 081,35 ₴
- Під замовлення
- Код: 304.955.99
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Виведіть свою книжкову шафу KALLAX на новий рівень. Завдяки цій опорній рамі ваше рішення для зберігання набуде більш просторого та елегантного вигляду. Купуйте разом із новим предметом меблів або додайте до того, що вже є у вас вдома.
Розмістіть свій Книжкова шафа KALLAX на цій рамі, щоб надати їй новий вигляд і полегшити пилососити під меблями.
Підходить до книжкової шафи KALLAX шириною 77 см.
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Протріть вологою тканиною.
Витріть начисто сухою тканиною.
Регулярно перевіряйте, чи все кріплення належним чином затягнуто, і за потреби підтягніть.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота | 18 см |
| Корпус, глиб | 39 см |
| Корпус, шир | 76 см |
| Країна-виробник | Польща |
- Ціна: 1 081,35 ₴



