
IKEA IDANÄS(605.141.53), письмовий стіл, коричневий
33 621 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.141.53
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Серія IDANÄS поєднує позачасовий дизайн із сучасною функціональністю. Цей зручний стіл ідеально підходить для роботи вдома, а достатній і гнучкий відсік із системою прокладки кабелів допоможе вам бути організованим.
Ідеальний сам по собі або в поєднанні з іншими меблями серії IDANÄS, залежно від вашого простору та потреб.
Стійкий, міцний і функціональний стіл з великою кількістю місця для різноманітних робочих матеріалів, які ви хочете мати під рукою, таких як папки, документи та інше офісне обладнання.
Верхня внутрішня шухляда перекидається і можна розташувати на різній висоті, щоб розмістити принтер або зберігати дрібні предмети.
Традиційний стиль у поєднанні з сучасними елементами, такими як фасади, що відкриваються кнопкою.
Вбудоване сховище для кабелів - кабелі та розетки легко та швидко доступні, але приховані та невидимі
Деталі на краях стільниці та фасадах підкреслюють традиційний вигляд.
З бездротовим зарядним пристроєм SJÖMÄRKE ваша технологія стає непомітною, оскільки встановлений зарядний пристрій приховано - наприклад , під столом або полицею. Працює з усіма матеріалами, крім металу.
Ви можете додати аксесуари, щоб упорядкувати речі в ящики IKEA, наприклад із серій RAGGISAR, KUGGIS і GRÅSIDAN.
ДСП, ДВП, Буковий шпон, Морилка, Прозорий акриловий лак, ДВП, Паперова фольга, Буковий шпон, Морилка, Прозорий акриловий лак
ДСП, Буковий шпон, Морилка, Прозорий акриловий лак, Паперова фольга, Буковий шпон, Морилка , Папір, прозорий акриловий лак
ДСП, Буковий шпон, Морилка, Прозорий акриловий лак, Буковий шпон, Морилка, Прозорий акриловий лак, Буковий шпон, Морилка, Паперова окантовка, Прозорий акриловий лак
ДСП, паперова фольга, паперова фольга, буковий шпон, морилка, паперова окантовка, прозорий акриловий лак
ДСП, фольгований папір, паперова фольга, Паперова окантовка
Тверда деревина, морилка, Прозорий акриловий лак
ДСП, ДВП , Березовий шпон, Морилка, Прозорий акриловий лак, Березовий шпон, Морилка, Прозорий акриловий лак, Березовий шпон, Морилка, Прозорий акриловий лак
ДВП, Буковий шпон, Морилка, Прозорий акриловий лак, Паперова фольга
ДСП, буковий шпон, морилка, прозорий акриловий лак, буковий шпон, морилка, прозорий акриловий лак, буковий шпон , Морилка, Прозорий акриловий лак
Масив сосни, клей
ДВП, паперова фольга, паперова фольга
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 71 кг |
| Висота під меблями | 65 см |
| Висота | 75 см |
| Глибина | 70 см |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку), Дерев'яний шпон |
| Властивості | З ящиком, з полицею |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 152 см |
- Ціна: 33 621 ₴
