
IKEA NYHAMN(905.727.16), груди, чорний
2 652 ₴
- Під замовлення
- Код: 905.727.16
Відправка з 12 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ви можете зберігати пухові ковдри та подушки для двох у контейнері та розміщувати його під диваном-ліжком.
Підходить для дивана-ліжка NYHAMN.
Рамка:
ДСП, високоміцний меламіновий ламінат, пластикова окантовка
нижня частина коробки:
ДВП, акрилова фарба
рейка:
масив сосни
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 21 см |
| Довжина | 160 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Розмір | Посередній |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 63 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 652 ₴
