
IKEA UPPLÖV(804.974.02), розсувні двері 2 шт, праворуч/матовий темно-бежевий
7 358 ₴
- Під замовлення
- Код: 804.974.02
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Кухонні фасади UPPLÖV у матовому бежевому кольорі пропонують сучасний і витончений вигляд зі скошеними краями та вбудованими ручками того ж відтінку. Елегантні графічні деталі, які виглядають стильно наскрізь.
Скошений край і металева ручка тон у тон вони вловлюють світло в кімнаті та створюють унікальний вигляд.
Інтегрована бежева алюмінієва ручка поєднується з передньою частиною, створюючи сучасний і графічний вигляд. Він також забезпечує стабільність і легкий природний хват.
Виготовлений із переробленої деревини, покритий плівкою, виготовленою переважно з переробленого пластику.
25 років гарантії. Будь ласка, ознайомтеся з положеннями та умовами гарантійного буклету.
У комплекті з UTRUSTA 150 ° петлі з вбудованим амортизатором для кухні, набір 2 шт., продаються окремо.
Комплектується 2 петлями.
Можна комплектуватися панелями UPPLÖV, плінтусами та декоративними планками темно-бежевого кольору.
Підходить до серії кухонь METOD.
Ручка включена.
ДСП
Поліетиленова плівка (мінімум 90% перероблена)
Пластикова окантовка (мін. 50% перероблено)
алюміній, епоксидна смола порошкове покриття
Протріть сухою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким миючим засобом або милом, якщо необхідно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 79.7 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Інтегровані ручки, Тарілка |
| Система, вис | 80.0 см |
| Система, шир | 25.0 см |
| Тип | двері, Кутові двері |
| Товщина | 1.9 см |
| Ширина | 25.5 см |
- Ціна: 7 358 ₴


