
IKEA VARIERA(105.361.57), поворотна підставка
1 041 ₴
926,49 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.361.57
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Не забудьте всі смаколики позаду! Піднос можна обертати на 360°, щоб побачити й дістатися до найменших банок і пляшок, які люблять ховатися. Розумне доповнення до шафи чи стільниці.
Обертовий лоток для зберігання забезпечує хороший огляд і легкий доступ, оскільки його можна повертати на 360°.
Ідеально підходить для організації речей на кухні, у пральні, у кабінеті чи офісі.
Ви також можете використовувати піднос, що обертається посередині столу, щоб кожен міг дістати соуси, соуси та закуски.
Маленькі гумові крапки на дні забезпечують стабільність обертового лотка, одночасно захищаючи поверхню під ним від подряпин.
Підняті краї лотка тримають ваші речі на місці коли ви його крутите.
Можна також використовувати у ванних кімнатах та інших вологих приміщеннях.
Макс. навантаження: 5 кг.
Оцинкована сталь , Порошкове покриття
полістирольний пластик, пластик поліетилен, ацеталь пластик
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 4 см |
| Глибина | 26 см |
| Діаметр | 26 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 926,49 ₴





