
IKEA LILLHAVET(505.034.66), друшляк, антрацит
175 ₴
155,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 505.034.66
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Використовуйте як друшляк або піддон для сушіння тарілок, щоб звільнити місце на стійці. Аксесуари серії LILLHAVET допомагають виконувати всі дії навколо раковини, тому ви можете заощадити час, воду та простір.
Цей сушар для мийки ідеально підходить для миття фруктів і овочів, як сушарки для посуду або просто для зберігання посуду.
Плоске дно друшляка може можна використовувати як ємність для склянок, щоб звільнити місце на кухонній стійці.
Друшляк залишається на місці на раковині – ідеально підходить для проціджування гарячих рідин із каструль .
Друшляк висить над краєм раковини, тому у вас є обидві руки вільними для приготування.
Виготовлено з міцного пластику, схваленого для безпечного та тривалого використання.
Можна складати, коли не використовується.
Поєднуйте з іншими аксесуарами LILLHAVET, щоб створити багатофункціональну робочу станцію.
Підходить до раковин із внутрішнім розміром 40 см.
Поліпропіленовий пластик
Можна мити в посудомийній машині.
Протестовано та дозволено для контакту з харчовими продуктами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 18.2 см |
| Ширина | 48 см |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 4.6 л |
| Висота | 10.2 см |
| Країна-виробник | Польща |
- Ціна: 155,75 ₴



