
IKEA SOLABBORRE(805.525.87), колодка, пробка/точкова
523 ₴
- Під замовлення
- Код: 805.525.87
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подставки для тарілок і чашок SOLABBORRE виділяються веселими формами та візерунками. Вони виготовлені з 100% пробки з ніжним природним виглядом. Підкладки є двосторонніми, тож ви можете покласти їх однією стороною догори, якщо хочете.
SOLABBORRE має хвилясту окантовку, яка робить сервірування столу більш особистим та унікальним.
Подкладк
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Характеристики обкладинки | |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Довжина | 42 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Матеріал | варення |
| Ширина | 32 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 523 ₴



