
IKEA TAGGHAJ(405.450.37), пательня, антипригарне покриття чорного кольору
368 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.450.37
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ця легка сковорода має антипригарне покриття, яке запобігає прилипанню їжі до поверхні, і зручну ручку, яка дозволяє легко підняти сковороду з плити, коли вона Час подачі.
Продукт підходить для всіх типів плит/плит, включаючи індукційні.
Блюдо легке, тому ним легко маневрувати, коли наповнене їжею.
Не - покриття палички зменшує ризик підгоряння та прилипання їжі.
Алюміній рівномірно та ефективно розподіляє тепло, що дозволяє легко регулювати температуру, щоб їжа не підгоріла чи палка.
Ручка для легкого підйому
Виперіть виріб перед першим використанням.
алюміній, антипригарне покриття
нержавіюча сталь
фенольний пластик
Лише ручне прання.
Можна використовувати на газовій плиті.
Можна використовувати на індукційній плиті.
Можна використовувати на склокерамічній плиті.
Можна використовувати на чавунній плиті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 4 см |
| Діаметр | 24 см |
| Довжина разом з ручками | 39 см |
| Властивості | Антипригарне покриття |
- Ціна: 368 ₴
