
IKEA FINFÖRDELA(705.569.15), дошка обробна гнучка, чорний/темно-сіро-бежевий
106 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 705.569.15
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вирізати, згинати та ковзати. Ці 2 гнучкі обробні дошки захищають поверхні від ножів і мають інші корисні функції. Вони допомагають ковзати нарізану їжу саме туди, куди ви хочете.
Дошка є гнучкою, що полегшує щоб зсунути нарізану їжу, не проливши її.
Гладке дно має нековзку поверхню, завдяки якій обробна дошка міцно тримається на місці під час використання.
Виперіть виріб перед першим використанням.
синтетичний каучук, синтетичний каучук
Лише ручне прання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Довжина | 28 см |
| Колір | бежевий, чорний |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 36 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106 ₴



