
IKEA VATTENTRÅG(205.510.91), ящик з кришкою
87 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 205.510.91
+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Практичний спосіб зберігання документів, фотографій та інших пам’ятних речей.
Коробка зроблена з паперу, тому ви можете легко позначити її вміст, написавши на ньому.
Коробка підходить для зберігання документів і блокнотів (Розмір A4 і розмір фірмового бланка США).
Кришка є частиною коробки, і її можна легко скласти, щоб отримати доступ до вмісту.
Залежно від місцевих умов продукт може бути призначений для переробки або відновлення енергії п
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 10 см |
| Глибина | 23 см |
| Зберігання для | Офісне приладдя, Дрібні аксесуари |
| Матеріал | Папір і картон |
| Розмір | Посередній |
| Властивості | З кришкою |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | бежевий, коричневий |
| Ширина | 32 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 ₴
