
IKEA KVISTBRO(805.335.70), стіл з місцем для зберігання, сріблястий/темно-сіро-зелений
2 197 ₴
- Під замовлення
- Код: 805.335.70
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скористайтеся цією можливістю, щоб придбати обмежену серію столу для зберігання KVISTBRO, яка доступна лише протягом обмеженого часу.
Стіл для зберігання KVISTBRO час від часу випускається в новому кольорі, відвідайте наш веб-сайт або найближчий магазин IKEA, щоб не пропустити жодного захоплюючого випуску.
Макс. навантаження на стіл: 10 кг.
Верхня частина:
ДВП, акрилова фарба
Нижня рама:
Сталь , Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Протріть вологою тканиною.
Протріть сухою тканиною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.6 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір, метал |
| Висота | 42 см |
| Діаметр | 44 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | Дерево (вмикаючи дошку), метал |
| Властивості | з місцем для зберігання, Знімна стільниця |
| Форма | Круглий |
| Колір | сірий, зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 197 ₴
