
IKEA ARNBJÖRN(405.600.99), горизонтальна кришка кабелю, білий
866 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.600.99
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримати порядок на своєму столі легко завдяки кабельному каналу під стільницею.
Не можна використовувати для скляних стільниць.
Макс. . навантаження: 10 кг.
Полиця/ Кронштейн:
Сталь, порошкове покриття
Затискач для палуби:
Поліпропіленовий пластик сталь, оцинкована
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Довжина | 51 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 866 ₴


