
IKEA LINANÄS(005.644.00), Захист на 2-місний диван, Vissle темно-зелений
2 621 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.644.00
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Протектор надає вашому дивану абсолютно нового вигляду та довше зберігає свіжість незнімного чохла. Цей протектор одягається на двомісний диван LINANÄS, який продається окремо.
Чохол легкий щоб підтримувати чистоту, оскільки їх можна прати в пральній машині та легко знімати та надягати.
100% поліестер (мінімум 90% перероблено)
Обкладинка
Машина прання, макс. 40°C, нормальний процес.
Прати окремо
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Прасувати, макс. 150°C.
Професійна хімчистка в тетрахлоретені та вуглеводнях, нормальний процес.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 36 см |
| Довжина | 55 см |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 7.9 л |
| Вага нетто | 1.33 кг |
| Ваги. | 1.66 кг |
| Висота | 4 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 621 ₴




