
IKEA LINANÄS(405.644.03), протектор 3-місний диван з шезлонгом, Vissle темно-зелений
4 369 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.644.03
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Протектор надає вашому дивану абсолютно нового вигляду та довше зберігає свіжість незнімного чохла. Цей протектор одягається на 3-місний диван LINANÄS з шезлонгом, який продається окремо.
Чохол їх легко підтримувати в чистоті, оскільки їх можна прати в пральній машині та легко знімати та надягати.
100 % поліестер (мінімум 90 % перероблений)
Обкладинка
Машинне прання, макс. 40°C, нормальний процес.
Прати окремо
Без відбілювача.
Не сушити в пральній машині.
Прасувати, максимум 150°C.
Професійна хімчистка в тетрахлоретені та вуглеводнях, нормальний процес.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 36 см |
| Довжина | 55 см |
| Вага | 2.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 9.8 л |
| Вага нетто | 2.22 кг |
| Ваги. | 2.58 кг |
| Висота | 5 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 369 ₴





