
IKEA LEN(205.544.24), коробка, сірий/білий у крапки
694 ₴
617,66 ₴
- Під замовлення
- Код: 205.544.24
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Практична коробка з ручкою для зберігання дрібниць або дитячого одягу. Вміст можна побачити через сітчасте вікно. Виготовлений із переробленого поліестеру у відтінках сірого, щоб поєднуватися з усіма іншими кольорами та стилями.
Ідеально доповнить ваш система зберігання. Вміщує дрібні предмети, іграшки чи одяг, щоб покласти на пеленальний столик, підлогу чи книжкову шафу.
Легко витягувати, піднімати та переносити, тому що коробка зроблена з легких текстильних матеріалів і має ручки на коротких сторонах.
Виріб можна скласти, щоб заощадити місце, коли він не використовується.
Відтінки сірого легко поєднуються з меблями та оздобленням кімнати вашої дитини.
Виготовлено з перероблений поліестер, який м’який і ніжний до чутливої шкіри дитини.
Ідеально підходить до інших продуктів у колекції LEN/LENAST.
Ви можете швидко побачити, що всередині коробки, оскільки передня частина зроблена з сітки.
Якщо коробка забрудниться, це може бути прати вручну в холодній воді при 40°C.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років. до років
100% поліестер ( 100% перероблений)
Поліпропіленовий пластик
поліестер, армований скловолокном
Ручне прання, макс. 40°C.
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Не прасувати.
Не піддавати хімчистці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 37 см |
| Колір | білий, сірий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Перероблений поліестер |
| Розмір | Посередній |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 617,66 ₴






