
IKEA ROSENROBINIA(305.648.56), штори, 2 шт., бежевий
2 238 ₴
1 991,82 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 305.648.56
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Прозора штора ROSENROBINIA бежевого кольору фільтрує світло та витончено спадає. Красиві самі по собі або в поєднанні з затемнювальною шторою для зміни освітлення.
Штори пропускають денне світло, але вони забезпечують інтимність, тому ідеально підходять для вікон із багатошаровим склопакетом.
Тканина штор м’яко спадає та ідеально драпірується, додаючи декоративного акценту віконній рамі .
Терезні штори дозволяють повісити штору безпосередньо на штангу за допомогою тунелю або петель. Ви також можете повісити штори на штангу за допомогою затискачів і гачків.
Використання затискачів і гачків зазвичай створює більш офіційне й урочисте відчуття, коли фурнітура невидима.
Штора, 1 пара.
Розмір означає довжину кожної штори.
Ви можете використовувати стрічку SY, щоб вкоротити штори без шиття.
Сировина в цьому продукті підлягає переробці. Перевірте правила переробки у вашому муніципалітеті та перевірте, чи є у вашому районі станції переробки.
100 % поліестер (100% перероблено)
Машинне прання, макс. 40°C, нормальний процес.
Не відбілювати.
Сушити в пральній машині при низькій температурі, макс. 60°C.
Прасувати при макс. 110°C.
Не піддавати хімчистці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Візерунок | Суцільний колір |
| Довжина | 300 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Поверхня | 4.35 м2 |
| Світлофільтруючі властивості | Прозора тканина |
| Тип | Шторна стрічка |
| Ширина | 145 см |
- Ціна: 1 991,82 ₴






