
IKEA BALSAMPOPPEL(605.575.81), наволочка, білий
348 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.575.81
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Виготовлено зі 100% органічної бавовни, сертифікованої GOTS. Матеріал дихаючий і дуже приємний на дотик, завдяки чому на ньому зручно спати. Класичний білий вражає своєю свіжістю та позачасовим виглядом.
Виготовлено зі 100% органічної бавовни з GOTS (Global Organic Textile Standard).
Бавовна — це м’який натуральний матеріал, який дихає, вбирає вологу та приємний на дотик.
Бавовна — це м’яка, проста в догляді тканина, яку можна прати в машині.
Кількість ниток: 152
Кількість ниток – це кількість ниток, використаних на квадратний дюйм тканини. Чим вище число, тим щільніша тканина.
Сертифікована органічна бавовна GOTS: CMPY-158887.
100% бавовна
Машинне прання 60 °C, нормальний процес.
Не відбілювати.
Сушити в пральній машині. нормальна температура (макс. 80°C).
Праска, макс. 200°C.
Не піддавайте хімчистці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Наволочка |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Візерунок | Суцільний колір |
| Довжина | 50 см |
| Кількість наволочок | 1 шт |
| Кількість ниток | 152/дюйм2 |
| Матеріал | Бавовна |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 348 ₴



