
IKEA FJÄLLTRIFT(105.542.07), благав, сірий/зелений
1 220 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.542.07
Відправка з 12 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Затишніше не буває. Це м’яке ребристе покривало окутає вас прохолодними вечорами. Він виготовлений із 100% переробленої поліефірної синельної пряжі. Сірі та зелені смуги підсилюють розслаблюючий ефект.
М'який синель, приємний на дотик.
В'язана структура робить покривало еластичним і гнучким.
100% поліестер (100% перероблений)
Усадка: максимум 4%.
Машинне прання, максимум 40°C, делікатний процес.
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Не прасувати.
Не піддавати хімчистці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 кг |
| Довжина | 170 см |
| Колір | сірий, зелений |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал / Якість | Синтетичний |
| Ширина | 130 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴




