
IKEA TROFAST(905.160.61), рама, світло-біла сосна
2 753 ₴
- Під замовлення
- Код: 905.160.61
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Доповніть цю раму ящиками, полицями та лотками, і ви отримаєте надійне рішення для зберігання, яке допоможе вашій дитині залишатися організованою.
Весела та довговічна серія меблів для зберігання та впорядкування іграшок.
Ви можете створити власне рішення для зберігання відповідно до інтер’єру та потреб вашої дитини, комбінуючи будь-якими способами різні рамки, ящики та полиці.
Рамка має напрямні , тому ви можете розміщувати ящики та полиці будь-де - і переміщати їх у будь-який час.
Низький предмет меблів із місцем для зберігання, адаптованим до росту дитини. Дітям легше дістатися до своїх речей і привести їх у порядок.
Буде доповнено із пластиковими контейнерами для зберігання та/або полицями серії TROFAST.
Масив сосни, Тонований прозорим акриловим лаком
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.6 кг |
| Висота | 52 см |
| Глибина | 44 см |
| Двері | Немає дверей |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | тверда деревина |
| Ширина | 32 см |
- Ціна: 2 753 ₴
