
IKEA TROFAST(805.160.71), настінна шафа, світло-біла сосна
1 362 ₴
- Під замовлення
- Код: 805.160.71
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нехай стіни роблять роботу! Якщо ви доповните одну або кілька рамок контейнерами для зберігання, ви отримаєте надійне рішення для зберігання, яке допоможе вашій дитині організовувати речі.
Використання навісних шаф для зберігання речей чудово підходить, особливо якщо у вашій кімнаті обмежений простір.
Ви можете легко створити власне рішення об’єднавши кілька настінних ящиків для зберігання.
Практичне зберігання дрібних предметів.
Масив сосни, тонований прозорий акриловий лак
Протріть тканиною змочити м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 21 см |
| Двері | Немає дверей |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | тверда деревина |
| Ширина | 32 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 362 ₴
