
IKEA GJERTRUD(605.589.48), штора, 1 шт., білий
348 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.589.48
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штори забезпечують приватність, але в той же час пропускають денне світло, і ви можете бачити світ за вікном.
Штори пропускають денне світло, але забезпечують інтимність, тому вони ідеальні для вікон із ламінованим склом.
Вміст: 1 завіса.
100% поліестер (100% перероблений)
Машинне прання, максимум 30°C, нормальний процес.
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Прасуйте при макс. 110°C.
Не піддавайте хімчистці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Візерунок | Суцільний колір |
| Довжина | 120 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Матеріал | Поліестер |
| Поверхня | 0.72 м2 |
| Світлофільтруючі властивості | Прозора тканина |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 348 ₴


