
IKEA KLASSRUM(005.558.63), плоский тканий килим, білий/зелений
5 225 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.558.63
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ідеально підходить для вітальні або під обіднім столом, оскільки плоска поверхня дозволяє легко висувати стільці та пилососити .
Легко пилососити завдяки плоскій поверхні.
Ідеальний компаньйон для всіх типів підлог, навіть із підігрівом.
Килим підходить для 2-місного дивана, а також інших розмірів залежно від того, як його стелити.
Цей килим підходить під обідній стіл на 2 місця, але, звичайно, ви можете використовувати його вдома, як і де забажаєте.
Використовуйте STOPP anti- ковзаюча підкладка під килим FILT для більшої безпеки та комфорту.
100% бавовна
100% поліпропілен
Усадка: максимум 10%.
Не прати
Не відбілювати.
Не сушити в сушарці.
Не прасувати.
Не хімчистити.
Регулярно пилососіть, струшуйте та перевертайте килим.
Швидко видаліть сухі плями, протерши забруднену ділянку всередину.
Не витирайте вологі плями. Використовуйте паперові рушники, які вбирають вологу, і тканини з м’яким миючим засобом.
За необхідності рекомендується професійне чищення килимів.
Прибираючи килим пилососом, завжди використовуйте стандартну подушечку для підлоги, а не обертову.
Продукт протестовано для домашнього використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунок | Картатий |
| Грамаж | 1350 г/м2 |
| Довжина | 195 см |
| Колір | білий, зелений |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Бавовняна пома |
| Поверхня | 2.60 м2 |
| Тип | Плоскотканий |
| Товщина | 5 мм |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 133 см |
- Ціна: 5 225 ₴





