
IKEA SAKARIAS(605.117.67), чохол на табурет, Квіллсфорс
871 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.117.67
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Не хвилюйтеся про плями, оскільки чохол знімається та його можна прати в машині.
Додаткові чохли для чергування означають, що ви можете легко змінити зовнішній вигляд крісла та кімнати.
Діапазон узгоджених чохлів допоможіть подарувати свої меблі.
Ідеально підходить до табурета SAKARIAS.
Сировина в цьому продукті підлягає переробці. Перевірте політику утилізації вашого муніципалітету та перевірте, чи є у вашому регіоні станції переробки.
Це додаткове покриття. Крісло продається окремо.
100% бавовна
Машинне прання, макс. 40°C, нормальний процес.
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Праска, макс. 200°C.
Професійна хімчистка в тетрахлоретені та вуглеводнях, звичайний процес.
Обкладинка має рівень стійкості кольору 5 (стійкість до вицвітання) за шкалою від 1 до 8. Відповідно до промислових стандартів , рівень стійкості до світла 4 або вище підходить для домашнього використання.
Стійкість до стирання цього покриття перевірено протягом 25 000 циклів. Покриття зі стійкістю 15 000 циклів або більше підходить для меблів, які повинні витримувати щоденне використання вдома.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 0.9 л |
| Вага | 0.2 кг |
| Вага нетто | 0.15 кг |
| Ваги. | 0.16 кг |
| Висота | 1 см |
| Довжина | 37 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Тканина |
| Ширина | 19 см |
- Ціна: 871 ₴

