
IKEA METOD(094.544.16), шафа сто мийка 2дрз/фр, білий / Veddinge білий
9 279 ₴
- Немає в наявності
- Код: 094.544.16
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з білими фасадами VEDDINGE з плавними чистими лініями ви отримаєте кухню зі світлою та просторою атмосферою.
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для чищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина і ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручками або ручками.
Фронт ящика / дверейДВП, поліефірна фарба, акрилова фарба
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою водою або неабразивним миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | До раковини |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 9 279 ₴

