
IKEA METOD / MAXIMERA(694.692.31), stj шафа / корзина др / ящик / двері, білий / Lerhyttan світло-сірий
16 390 ₴
14 587,10 ₴
- Під замовлення
- Код: 694.692.31
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Шухляда закривається повільно, тихо і м'яко завдяки вбудованим амортизаторам.
Ящик, який повністю висувається, забезпечує хороший огляд і доступ до вмісту.
Ящик на безшумних напрямних з упором
Шухляда закривається автоматично
М'які та безшумні ящики з висувним упором
Ідеально підходить для зберігання каструль, сковорідок і посуду.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для чищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина і ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручками або ручками.
Двері/лицьова панель ящикамасив берези, тонований прозорим акриловим лаком
ДВП, березовий шпон, тонований прозорим акриловим лаком
Березовий шпон, тонований прозорим акриловим лаком
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, пігментоване епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
сталь, покриття нікель
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ацетальний матеріал
сталь
Поліпропіленовий пластик
Протріть тканиною, змоченою водою або неабразивним миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Використовуючи в цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревину, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Каркас базової шафиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної промисловості та деревні брухти в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 32 кг |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.9 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, береза |
| Тип | Нижній шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 14 587,10 ₴



