
IKEA METOD(692.806.30), тумба під раковину HAVSEN / 3fr / 2ch, білий Maximera / Ringhult білий
17 220 ₴
15 325,80 ₴
- Під замовлення
- Код: 692.806.30
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Завдяки вбудованим амортизаторам двері зачиняються повільно, тихо і плавно.
Повністю висувна шухляда стоячої / високої шафи з висувними ящиками забезпечує хороший огляд і доступ до вмісту.
Ящик на безшумних напрямних з упором
Шухляда закривається автоматично
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаБіверборд
Пластикова фольга (мінімум 70% перероблена)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластикова кромка
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Оцинкована сталь
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
сталь, пігментоване епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне порошкове покриття
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини, зменшуємо вплив на навколишнє середовище та надаємо існуючим матеріалам нове життя.
Тумба для духовки / під мийкуЗавдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 43 кг |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.8 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | До раковини |
| Ширина | 80.0 см |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 15 325,80 ₴


