
IKEA METOD(094.679.80), навісна шафа з полицями / 2 двер, білий / Bodbyn сірий
8 763 ₴
- Немає в наявності
- Код: 094.679.80
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами BODBYN злегка сірого кольору зі скошеними краями ви створите традиційний вигляд з теплим і дружнім враженням.
Ви можете регулювати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для чищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина і ширина петлі.
Доповнюється ручками або ручками.
дверіДВП, Поліуретанова фарба, Акрилова фарба
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою водою або неабразивним миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Огороджувальна стінаМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
ПолицяМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи в цьому продукті відходи лісопильної промисловості та брухт деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 29 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Висота | 80.0 см |
| Глибина | 38.9 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Настінна шафа |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 8 763 ₴

