
IKEA METOD(794.639.45), навісна шафа з полицями / 2 двер, білий / Bodbyn сірий
10 630 ₴
- Немає в наявності
- Код: 794.639.45
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами BODBYN злегка сірого кольору зі скошеними краями ви створите традиційний вигляд з теплим і дружнім враженням.
Ви можете регулювати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для чищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина і ширина петлі.
Доповнюється ручками або ручками.
дверіДВП, Поліуретанова фарба, Акрилова фарба
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою водою або неабразивним миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 100.0 см |
| Глибина | 38.9 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 10 630 ₴

