
IKEA METOD(794.642.28), надбудова для холодильника/морозильника, білий / Voxtorp глянцевий / білий
5 724 ₴
5 094,36 ₴
- Під замовлення
- Код: 794.642.28
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з глянцевими білими фасадами VOXTORP з вбудованими ручками ви отримаєте сучасний і просторий вигляд.
Ви можете регулювати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для чищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина і ширина петлі.
Каркас шафи для льоду/морозильникаДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Біверборд
Пластикова фольга (мінімум 70% перероблено)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластикова кромка
сталь, нікель
Протріть тканиною, змоченою водою або неабразивним миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Каркас шафи для льоду/морозильникаЗавдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини, зменшуємо вплив на навколишнє середовище та надаємо існуючим матеріалам нове життя.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28 кг |
| Висота | 60.0 см |
| Глибина | 62.1 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Верхня шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 5 094,36 ₴

