
IKEA METOD(594.691.75), надбудова для холодильника/морозильника, чорний / Voxtorp темно-сірий
6 247 ₴
- Немає в наявності
- Код: 594.691.75
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з темно-зеленими, матовими фасадами VOXTORP з інтегрованими ручками ви отримаєте сучасний вигляд, який справляє враження тепла та спокою.
Ви можете регулювати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для чищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина і ширина петлі.
дверіДСП
Пластикова фольга
Пластикова фольга (мінімум 90% перероблено)
Пластикова кромка
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою водою або неабразивним миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини, зменшуємо вплив на навколишнє середовище та надаємо існуючим матеріалам нове життя.
Каркас шафи для льоду/морозильникаЗавдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Двері |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Висота | 60.0 см |
| Глибина | 62.1 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Верхня шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 6 247 ₴

