
IKEA METOD(494.652.72), навісна шафа з сушаркою / 2 двер, білий / Stensund білий
9 539 ₴
8 489,71 ₴
- Під замовлення
- Код: 494.652.72
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з білими фасадами STENSUND ви отримаєте кухню з теплим і ремісничим виглядом.
Ви можете регулювати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для чищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина і ширина петлі.
Доповнюється ручками або ручками.
дверіДВП, Акрилова фарба, Поліефірна фарба
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, порошкове фарбування, лак
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою водою або неабразивним миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 60.0 см |
| Глибина | 38.9 см |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 8 489,71 ₴


