
IKEA METOD(593.945.33), горизонтальна шафа 2 дверцята відкриваються сенсорні, білий/Ringhult білий
12 723 ₴
- Немає в наявності
- Код: 593.945.33
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Двері плавно закриваються завдяки вбудованому гальму
Міцна житлова конструкція; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаДВП
Пластикова плівка (мінімум 70% перероблена)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластикова кромка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
сталь, нікелеве покриття
ABS-пластик
Протріть тканиною, змоченою водою або b м’яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
Передня панель ящика
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо наш вплив на навколишнє середовище, а також надаємо нові матеріали в оренду життя.
КорпусВикористовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопна чи вичерпна сировина.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 80.0 см |
| Глибина | 38.8 см |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 12 723 ₴

